„Örömmel vágjunk neki egymás megismerésének!” – Imahét a Krisztus-hívők egységéért Nagyváradon
Kilenc felekezet képviselője imádkozott együtt a nagyváradi székesegyházban január 21-én, az ökumenikus imahét nyitóeseményén.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Kilenc felekezet képviselője imádkozott együtt a nagyváradi székesegyházban január 21-én, az ökumenikus imahét nyitóeseményén.