Orosházán rendezték a Szeged-Csanádi Egyházmegye katekétáinak Veni Sanctéját
Tanévnyitó ünnepséget tartottak augusztus 25-én a Szeged-Csanádi Egyházmegye katekétái számára Orosházán.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Tanévnyitó ünnepséget tartottak augusztus 25-én a Szeged-Csanádi Egyházmegye katekétái számára Orosházán.