Orosházán tartották meg idei Veni Sanctéjüket a Szeged-Csanádi Egyházmegye katekétái
A Szeged-Csanádi Egyházmegye katekétái a 2025/26-os tanévet megnyitó Veni Sanctéjukat ezúttal Orosházán tartották meg, augusztus 26-án.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Szeged-Csanádi Egyházmegye katekétái a 2025/26-os tanévet megnyitó Veni Sanctéjukat ezúttal Orosházán tartották meg, augusztus 26-án.