Országos gyűjtés a szentföldi keresztények megsegítésére
2020. szeptember 13-án, vasárnap az ország valamennyi templomában a szentmisék perselypénzét a nagyböjtben elmaradt szentföldi gyűjtésre fordítják.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
2020. szeptember 13-án, vasárnap az ország valamennyi templomában a szentmisék perselypénzét a nagyböjtben elmaradt szentföldi gyűjtésre fordítják.