Országos tanévzárót tartott a felvidéki katolikus iskolák szövetsége
Június 27-én Ipolyságon tartotta második országos tanévzáróját a szlovákiai katolikus iskolák szövetsége. Az elsőt tavaly rendezték Komáromban, a következőt Szepsiben tervezik.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Június 27-én Ipolyságon tartotta második országos tanévzáróját a szlovákiai katolikus iskolák szövetsége. Az elsőt tavaly rendezték Komáromban, a következőt Szepsiben tervezik.