Ötödik alkalommal rendezték meg a Győri Bencés Bált
Egykori diákok és a győri bencés közösséghez kötődő bálozók töltötték meg a Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium épületét február 4-én, az ötödik Győri Bencés Bál estéjén.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Egykori diákok és a győri bencés közösséghez kötődő bálozók töltötték meg a Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium épületét február 4-én, az ötödik Győri Bencés Bál estéjén.