Óvodások köszöntötték Pápai Lajos győri püspököt – KÉPRIPORT
December 16-án, egyházmegyei hivatali látogatás során köszöntötték a Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda legfiatalabb tagjai Pápai Lajos megyéspüspököt.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
December 16-án, egyházmegyei hivatali látogatás során köszöntötték a Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda legfiatalabb tagjai Pápai Lajos megyéspüspököt.