Pál József Csaba temesvári megyéspüspökkel ünnepelték a Nagyboldogasszony-búcsút Kalocsán
Augusztus 15-én, Szűz Mária mennybevételének ünnepén búcsút ünnepeltek a kalocsai Nagyboldogasszony-főszékesegyházban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Augusztus 15-én, Szűz Mária mennybevételének ünnepén búcsút ünnepeltek a kalocsai Nagyboldogasszony-főszékesegyházban.