Palacsinta-napot tartottak egy pécsi iskolában
Húshagyókedden Palacsinta-napot tartottak a pécsi Kovács Béla Általános Iskolában, egy régi angol hagyományt felelevenítve – adja hírül a Pécsi Egyházmegye.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Húshagyókedden Palacsinta-napot tartottak a pécsi Kovács Béla Általános Iskolában, egy régi angol hagyományt felelevenítve – adja hírül a Pécsi Egyházmegye.