Palánki Ferenc püspök meglátogatta a kisvárdai Szent László-iskolát
December 13-án, advent harmadik vasárnapján bemutatkozó látogatást tett Kisvárdán Palánki Ferenc, a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye új püspöke.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
December 13-án, advent harmadik vasárnapján bemutatkozó látogatást tett Kisvárdán Palánki Ferenc, a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye új püspöke.