„Pálosaink, a fehér barátok” címmel nyílt kiállítás Pécsen – KÉPGALÉRIÁVAL
Az év egyik legjelentősebb időszaki kiállítását nyitotta meg Udvardy György megyéspüspök október 17-én a pécsi Janus Pannonius Múzeum Modern Magyar Képtárában.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az év egyik legjelentősebb időszaki kiállítását nyitotta meg Udvardy György megyéspüspök október 17-én a pécsi Janus Pannonius Múzeum Modern Magyar Képtárában.