Pápán tartották a Veszprémi Főegyházmegye Veni Sanctéját
Szeptember 2-án Pápán, a Szent István-templomban tartották meg a Veszprémi Főegyházmegye közös tanévnyitóját, a Veni Sancte szentmisét Takáts István érseki általános helynök mutatott be.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szeptember 2-án Pápán, a Szent István-templomban tartották meg a Veszprémi Főegyházmegye közös tanévnyitóját, a Veni Sancte szentmisét Takáts István érseki általános helynök mutatott be.