Papi találkozó Bélapátfalván
Az elmúlt évekhez hasonlóan idén is megszervezték a többnapos lelkigyakorlatot az Egri Főegyházmegye papsága számára. A záró szentmisét a bélapátfalvi ciszterci templomban ünnepelték június 21-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az elmúlt évekhez hasonlóan idén is megszervezték a többnapos lelkigyakorlatot az Egri Főegyházmegye papsága számára. A záró szentmisét a bélapátfalvi ciszterci templomban ünnepelték június 21-én.