Papi találkozót tartottak Bélapátfalván
Szent László király ünnepén, július 27-én tartották az Egri Főegyházmegye papi lelkigyakorlatának záró szentmiséjét a bélapátfalvi apátsági templomban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szent László király ünnepén, július 27-én tartották az Egri Főegyházmegye papi lelkigyakorlatának záró szentmiséjét a bélapátfalvi apátsági templomban.