Parókiaszentelés volt Mándokon
Szocska Ábel nyíregyházi megyéspüspök január 19-én, vasárnap szentelte meg a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei város új görögkatolikus parókiáját.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szocska Ábel nyíregyházi megyéspüspök január 19-én, vasárnap szentelte meg a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei város új görögkatolikus parókiáját.