Pékáruval is segített a görögkatolikus KaritászPont
A Nyíregyházi Egyházmegye évek óta működő KaritászPontjában augusztus első két hetében pékárut osztottak szét reggelente a rászorulók között.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Nyíregyházi Egyházmegye évek óta működő KaritászPontjában augusztus első két hetében pékárut osztottak szét reggelente a rászorulók között.