Piacenza bíboros: Kapcsoljuk ki a mobiltelefont, amikor gyóntatunk!
Március 5. és 8. között zajlik a vatikáni kancelláriai palotában az Apostoli Penitenciária 29. továbbképzése, amelyen Mauro Piacenza bíboros elnököl.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Március 5. és 8. között zajlik a vatikáni kancelláriai palotában az Apostoli Penitenciária 29. továbbképzése, amelyen Mauro Piacenza bíboros elnököl.