Pio atya gondolatai és imái
Ha az ördög mozgolódik, annak a jele, hogy nincs megelégedve. Inkább az nyugtalanítson bennünket, ha csendben van.
– Padre, én nem hiszek Istenben!
– Isten azonban hisz benned, fiam.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Ha az ördög mozgolódik, annak a jele, hogy nincs megelégedve. Inkább az nyugtalanítson bennünket, ha csendben van.
– Padre, én nem hiszek Istenben!
– Isten azonban hisz benned, fiam.