Pio atya karjában tartotta a Kisjézust karácsonykor
Pio atya nagyon szerette a karácsonyt, és már kisgyerekkorában különösen tisztelte a Gyermek Jézust.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Pio atya nagyon szerette a karácsonyt, és már kisgyerekkorában különösen tisztelte a Gyermek Jézust.