Plébánosi áldással ültették el Pinnye fáját
Április 9-én, a virágvasárnapi szentmise után ünnepélyes keretek között elültették a Győr-Moson-Sopron megyei község fáját, melyet Ferling György nagylózsi plébános áldott meg.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Április 9-én, a virágvasárnapi szentmise után ünnepélyes keretek között elültették a Győr-Moson-Sopron megyei község fáját, melyet Ferling György nagylózsi plébános áldott meg.