Püspöki áldás a pusztaszabolcsi új templomablakra – beszámoló
November 15-én, vasárnap ünnepi szentmise keretében áldotta meg Spányi Antal megyés püspök a pusztaszabolcsi Szent Imre templom ablakait.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
November 15-én, vasárnap ünnepi szentmise keretében áldotta meg Spányi Antal megyés püspök a pusztaszabolcsi Szent Imre templom ablakait.