Püspöki áldás az Érd-tusculanumi templomra – beszámoló
2015. október 24-én, szombaton szentmise keretében áldotta meg Spányi Antal megyés püspök a felújított Érd-Tusculanumi templomot.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
2015. október 24-én, szombaton szentmise keretében áldotta meg Spányi Antal megyés püspök a felújított Érd-Tusculanumi templomot.