Püspöki áldásban részesültek a székesegyház rekonstrukciójának munkatársai Székesfehérváron
Spányi Antal megyéspüspök szeptember 12-én megáldotta a székesfehérvári Szent István király-székesegyház belső rekonstrukcióján dolgozó szakembereket.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Spányi Antal megyéspüspök szeptember 12-én megáldotta a székesfehérvári Szent István király-székesegyház belső rekonstrukcióján dolgozó szakembereket.