Püspöki áldást kapott a felújított vajtai templom
Spányi Antal megyéspüspök a Fejér megyei Vajtán szentmisében áldotta meg a felújított Szent Mihály főangyal-templomot szeptember 3-án.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Spányi Antal megyéspüspök a Fejér megyei Vajtán szentmisében áldotta meg a felújított Szent Mihály főangyal-templomot szeptember 3-án.