Püspöki áldást kapott a nyáron felújított etesi templom
Varga Lajos, a Váci Egyházmegye segédpüspöke november 20-án, vasárnap délelőtt ünnepélyes keretek között megáldotta a nyáron felújított etesi templomot.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Varga Lajos, a Váci Egyházmegye segédpüspöke november 20-án, vasárnap délelőtt ünnepélyes keretek között megáldotta a nyáron felújított etesi templomot.