Püspöki évnyitót tartottak az új tamási katolikus óvodában
Szeptember 19-én Udvardy György pécsi megyéspüspök ünnepélyes keretek között megnyitotta a nevelési évet a Tolna megyei Tamási város Szent Balázs Katolikus Óvodájában.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szeptember 19-én Udvardy György pécsi megyéspüspök ünnepélyes keretek között megnyitotta a nevelési évet a Tolna megyei Tamási város Szent Balázs Katolikus Óvodájában.