Püspöki szentmisével emlékeztek a mohácsi csata hőseire
Az 1526-os vesztes csata évfordulóján, augusztus 27-én Udvardy György pécsi megyéspüspök celebrált szentmisét a mohácsi Fogadalmi-templomban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az 1526-os vesztes csata évfordulóján, augusztus 27-én Udvardy György pécsi megyéspüspök celebrált szentmisét a mohácsi Fogadalmi-templomban.