Püspöki tárlatvezetés a pécsi pálos kiállításon
Udvardy György pécsi megyéspüspök kalauzolta végig január 19-én az érdeklődőket a „Pálosaink, a fehér barátok” című tárlaton Pécsett – tájékoztat az egyházmegye.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Udvardy György pécsi megyéspüspök kalauzolta végig január 19-én az érdeklődőket a „Pálosaink, a fehér barátok” című tárlaton Pécsett – tájékoztat az egyházmegye.