Rendalapítóikra emlékeztek a győr-újvárosi szervita nővérek
Rendalapító atyáikra emlékeztek a szervita nővérek február 18-án győr-újvárosi rendházuk kápolnájában. Az ünnepi szentmisén megújították fogadalmukat a rend világi tagjai.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Rendalapító atyáikra emlékeztek a szervita nővérek február 18-án győr-újvárosi rendházuk kápolnájában. Az ünnepi szentmisén megújították fogadalmukat a rend világi tagjai.