Rómában megnyitották a kiskorúak védelmére létrehozott központot
A római Pápai Gergely Egyetemen február 16-án sajtótájékoztató keretében mutatták be, majd avatták fel a kiskorúak védelmére létrehozott központot – tájékoztat a Vatikáni Rádió.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A római Pápai Gergely Egyetemen február 16-án sajtótájékoztató keretében mutatták be, majd avatták fel a kiskorúak védelmére létrehozott központot – tájékoztat a Vatikáni Rádió.