Római katolikus kórházlelkészi szolgálatot indított a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye
Augusztus 30-án áldotta meg a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye római katolikus kórházlelkészi szolgálatának debreceni központját Palánki Ferenc megyéspüspök.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Augusztus 30-án áldotta meg a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye római katolikus kórházlelkészi szolgálatának debreceni központját Palánki Ferenc megyéspüspök.