Scherer bíboros: „Viták mindig vannak, nekünk az a fontos, hogy gondoskodjunk az emberekről”
Odilo Scherer bíboros, São Paulo érseke, a Latin-Amerikai Püspöki Tanács (CELAM) alelnöke Skype-on adott interjút a SIR hírügynökségnek.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Odilo Scherer bíboros, São Paulo érseke, a Latin-Amerikai Püspöki Tanács (CELAM) alelnöke Skype-on adott interjút a SIR hírügynökségnek.