Sportnapokat rendeztek a szombathelyi püspökségen
Október 2–3-án sportnapokat szervezett a Szombathelyi Egyházmegyei Karitász és a Mária Út Egyesület Szombathelyen. A kihívásokat Székely János megyéspüspök is vállalta.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Október 2–3-án sportnapokat szervezett a Szombathelyi Egyházmegyei Karitász és a Mária Út Egyesület Szombathelyen. A kihívásokat Székely János megyéspüspök is vállalta.