Szabó Tamás elnök: A Mária Rádió örömet ad
Tíz éve, 2006. január 15-én kezdte meg az örömhír sugárzását a Mária Rádió. Az ünneplő médiumról a létrehozóval, Szabó Tamás elnökkel beszélgettünk.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Tíz éve, 2006. január 15-én kezdte meg az örömhír sugárzását a Mária Rádió. Az ünneplő médiumról a létrehozóval, Szabó Tamás elnökkel beszélgettünk.