Szalézi diákok országos sikere ritmikus gimnasztikában
A kazincbarcikai Szalézi Szent Ferenc Gimnázium csapata május 28-án Somogyjádon buzogánygyakorlatával első helyezést ért el a ritmikus sportgimnasztika országos diákolimpián.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A kazincbarcikai Szalézi Szent Ferenc Gimnázium csapata május 28-án Somogyjádon buzogánygyakorlatával első helyezést ért el a ritmikus sportgimnasztika országos diákolimpián.