Szatmárnémetibe látogattak a Szent Atanáz Görögkatolikus Hittudományi Főiskola tanárai
A május 15-i kiránduláson Kocsis Fülöp metropolita, Szocska A. Ábel OSBM nyíregyházi apostoli kormányzó, valamint a főiskola tanárai vettek részt.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A május 15-i kiránduláson Kocsis Fülöp metropolita, Szocska A. Ábel OSBM nyíregyházi apostoli kormányzó, valamint a főiskola tanárai vettek részt.