Száz év után helyreállították a nagykikindai millenniumi emlékoszlopot
A vajdasági Nagykikindán, a Szent Ferenc-templom kertjében november 8-án Német László SVD nagybecskereki megyéspüspök megáldotta a helyreállított millenniumi emlékoszlopot.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A vajdasági Nagykikindán, a Szent Ferenc-templom kertjében november 8-án Német László SVD nagybecskereki megyéspüspök megáldotta a helyreállított millenniumi emlékoszlopot.