Százhuszonöt éve szentelték fel az újjáépült pécsi székesegyházat
Az újjáépített pécsi székesegyház felszentelésének 125. évfordulóját június 22-én püspöki szentmisével ünnepelte a Pécsi Egyházmegye.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az újjáépített pécsi székesegyház felszentelésének 125. évfordulóját június 22-én püspöki szentmisével ünnepelte a Pécsi Egyházmegye.