Szegedre is megérkezett a betlehemi láng
A béke szimbólumaként érkezett december 18-án este Szegedre a betlehemi Születés Templomából származó láng, amely Bécsből Temesvárba tartó útja során érintette a dél-alföldi várost.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A béke szimbólumaként érkezett december 18-án este Szegedre a betlehemi Születés Templomából származó láng, amely Bécsből Temesvárba tartó útja során érintette a dél-alföldi várost.