Székelykapu megáldása Tatabánya-Bánhidán
2016. október 9-én, vasárnap 16.00 órakor a bánhidai Szent Mihály templomban tartott ünnepi szentmiséhez kapcsolódóan, a templom előtti téren székelykaput áld meg Spányi Antal megyés püspök.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
2016. október 9-én, vasárnap 16.00 órakor a bánhidai Szent Mihály templomban tartott ünnepi szentmiséhez kapcsolódóan, a templom előtti téren székelykaput áld meg Spányi Antal megyés püspök.