Szeminaristák látogatása Gyöngyösön
A Gyöngyös-Felsővárosi Szent Bernát Főplébániára látogattak február 8-án az egri Érseki Papnevelő Intézet és a Redemptoris Mater Egyházmegyei Missziós Szeminárium elöljárói és növendékei.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Gyöngyös-Felsővárosi Szent Bernát Főplébániára látogattak február 8-án az egri Érseki Papnevelő Intézet és a Redemptoris Mater Egyházmegyei Missziós Szeminárium elöljárói és növendékei.