Szent Ágota-búcsú Magyarcsernyén
Február 5-én ünnepelték a Szent Ágota-templom búcsúját a délvidéki Magyarcsernyén. Az ünnepi szentmisét Fiser János, a Nagyvecskereki Egyházmegye általános helynöke mutatta be.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Február 5-én ünnepelték a Szent Ágota-templom búcsúját a délvidéki Magyarcsernyén. Az ünnepi szentmisét Fiser János, a Nagyvecskereki Egyházmegye általános helynöke mutatta be.