Szent Ágota-búcsút tartottak Perenyében
Február 11-én a Vas megyei község katolikus templomának védőszentje, Szent Ágota szűz és vértanú emléknapját ünnepelték a hívek. A búcsúi szentmisét Székely János szombathelyi megyéspüspök mutatta be.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Február 11-én a Vas megyei község katolikus templomának védőszentje, Szent Ágota szűz és vértanú emléknapját ünnepelték a hívek. A búcsúi szentmisét Székely János szombathelyi megyéspüspök mutatta be.