Szent Ambrus-festményt loptak el Bolognában
Szent Ambrust ábrázoló 14. századi festményt loptak el a bolognai Pinacotecából március 10-én, szombat este – írta az Il Resto del Carlino napilap.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szent Ambrust ábrázoló 14. századi festményt loptak el a bolognai Pinacotecából március 10-én, szombat este – írta az Il Resto del Carlino napilap.