Szent Erzsébet-búcsú Körmenden
November 19-én, vasárnap a körmendi Árpád-házi Szent Erzsébet-templom védőszentjét ünnepelték a helyi hívek. A búcsúi szentmisét Németh Norbert mutatta be.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
November 19-én, vasárnap a körmendi Árpád-házi Szent Erzsébet-templom védőszentjét ünnepelték a helyi hívek. A búcsúi szentmisét Németh Norbert mutatta be.