Szent Erzsébet-kenyereket osztott a Győri Egyházmegyei Karitász
Második alkalommal osztottak Erzsébet-kenyeret a Győri Egyházmegyei Karitász önkéntesei és munkatársai példaképük, Árpád-házi Szent Erzsébet ünnepén, november 18-án.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Második alkalommal osztottak Erzsébet-kenyeret a Győri Egyházmegyei Karitász önkéntesei és munkatársai példaképük, Árpád-házi Szent Erzsébet ünnepén, november 18-án.