Szent Erzsébet kenyerének megáldása Jászladányban
November 22-én Jászladányban hagyományteremtő szándékkal először osztottak „Szent Erzsébet kenyerét” a szentmisén részt vevők számára.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
November 22-én Jászladányban hagyományteremtő szándékkal először osztottak „Szent Erzsébet kenyerét” a szentmisén részt vevők számára.