Szent Imre és Szent László-emlékkonferencia Kecskeméten
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata és az Alföld Idegenforgalomért Alapítvány szeptember 16-án Szent Imre és Szent László-emlékkonferenciát tartottak a kecskeméti piarista templomban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata és az Alföld Idegenforgalomért Alapítvány szeptember 16-án Szent Imre és Szent László-emlékkonferenciát tartottak a kecskeméti piarista templomban.