Szent László Imaszövetséget alapít Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök
Az alábbiakban a debrecen-nyíregyházi főpásztor október 22-én kelt levelét olvashatják.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az alábbiakban a debrecen-nyíregyházi főpásztor október 22-én kelt levelét olvashatják.