Szent Mártont köszöntötték a pápai óvodások
A pápai Tókerti Óvodában évek óta hagyomány a Márton-nap megünneplése. November 11-én harmadik alkalommal rendeztek családi délutánt, majd lampionos felvonulást a Szent Benedek-plébániatemplomig.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A pápai Tókerti Óvodában évek óta hagyomány a Márton-nap megünneplése. November 11-én harmadik alkalommal rendeztek családi délutánt, majd lampionos felvonulást a Szent Benedek-plébániatemplomig.